Інтеграція c CashExchange.com.ua

CashExchange.com.ua надає можливість БЕЗКОШТОВНОГО отримання інформації про курс валют України у форматі XML / JSON. По суті ми надаємо Web API який з легкістю може бути використаний для відображення курсу поточного курс валют на вашому веб сайті, конвертації валют при продажу товарів і послуг в інтернет магазинах або ж написанні програм прогнозування поведінки ринку курсу валют.

При цьому використання нашого сервісу є абсолютно безкоштовним і не накладає ніяких обмежень на подальше використання отриманої інформації.

Інформація про курс валют

Для отримання інформації про курс валют України необхідно відправити HTTP GET запит за посиланням http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange. Отримана інформація є середнім курсом обміну валют комерційних банків України.

Для отримання інформації про курс валют Національного Банку України необхідно відправити HTTP GET запит за посиланням http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/nbu.

Для отримання інформації про курс валют міжбанку необхідно відправити HTTP GET запит за посиланням http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/mejbank.

Для отримання інформації про курс валют на чорному ринке необхідно відправити HTTP GET запит за посиланням http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/black-market.

Словники

Дуже часто буває ситуація коли користувачі хочуть відображати інформацію про курс валют конкретного банку або курс валют в окремому місті. У такому випадку необхідно надіслати спеціальний запит до нашого API із зазначенням ключа позначає конкретне місто, облать або банк. Але як дізнатися який ключ необхідно використовувати? Для цього були спеціально передбачені словники ключів.

І так, щоб отримати список ключів для всіх комерційних банків України, використовуйте HTTP GET запит для URL: http://api.cashex.com.ua/api/v1/dictionary/banks. Ви отримаєте список всіх пар: назва банку і ключ.

За тим, ви можете відправляти запити для отримання курсу конкретного комерційного банку використовуйте посилання http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/bank/[ключ].

Наприклад, для отримання курсу ПриватБанку використовуйте посилання: http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/bank/privatbank

Схоже правило діє і для областей.
Отримати список областей: http://api.cashex.com.ua/api/v1/dictionary/districts
Отримати список курс обміну валют в по області: http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/district/[ключ].
Наприклад, курс валют по Київській області: http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/district/kyiv/.

Для отримання інформації про курс валют по містах України, діє схоже правило, але з невеликою відмінністю, так як назва міста повторюються в різних областях України.
Отримати список міст для конкретної області: http://api.cashex.com.ua/api/v1/dictionary/district-cities/[ключ-области]
Отримати список міст для Київської області: http://api.cashex.com.ua/api/v1/dictionary/district-cities/kyiv.
Потім, знаючи ключ міста, можна дізнатися курс валют в цьому місті за посиланням: http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/city/[ключ-области]/[ключ-города].
Наприклад, курс валют у Києві: http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange/city/kyiv/kiev.

Локалізація

Для локалізації отримуваних даних використовуйте параметр locale в рядку запиту:
Например, http://api.cashex.com.ua/api/v1/exchange?locale=en

На даний момент підтримує наступні локалізації: ua, ru, en